PODKARPACKI ZPN na III miejscu MISTRZOSTW POLSKI KADR WOJEWÓDZKICH MŁODZICZEK!!!!!!!!!!

  • III miejsce w Polsce!
    III miejsce w Polsce!

      

          W dniach 1-3 czerwca 2018r.  w Warce (woj. mazowieckie) został rozegrany turniej  półfinałowy GRUPY „B” w ramach OGÓLNOPOLSKICH ROZGRYWEK MŁODZICZEK  do lat 13 im. KAZIMIERZA GÓRSKIEGO  z udziałem czterech reprezentacji wojewódzkich.

Grupa „B”

- MAZOWIECKI ZPN

- POMORSKI ZPN

- PODKARPACKI  ZPN

- ŚLĄSKI ZPN

 

        Mecze rozgrywane systemem " każdy z każdym" odbywały się równocześnie na dwóch boiskach- Klubu Sportowego Warka oraz na nowoczesnych obiektach Hotelu Sielanka nad Pilicą. Dwudniowa rywalizacja pokazała, że poziom zawodów był wysoki i  bardzo wyrównany, a o awansie do finału decydowały ostatnie minuty spotkania. (O czym dotkliwie przekonała się nasza drużyna tracąc, na cztery minuty przed końcem meczu, prowadzenie z ekipą Śląska!W karnych 4:3).


       Ostatecznie zwyciężył Śląski ZPN, który w finale 16.06. br. zmierzy się z Wielkopolskim ZPN. Natomiast nasza drużyna po zaciętej walce z  Mazowieckim ZPN, przy wspaniałym dopingu rodziców, wygrała decydujące spotkanie i znalazła się na drugim miejscu w turnieju. Zdobyte 4 punkty zapewniły nam w końcowej klasyfikacji rozgrywek miejsce na podium i BRĄZOWE MEDALE MISTRZOSTW POLSKI KADR WOJEWÓDZKICH MŁODZICZEK !!!!!

        Okazały puchar za III miejsce w Polsce i pamiątkowe medale otrzymaliśmy z rąk  Dyrektora CeSiR Warka Mariana Górskiego i Przedstawiciela PZPN Marka Anglarta.

 

Wyniki spotkań:

2 czerwca ( sobota)
Mecz nr 1 Mazowiecki ZPN - Śląski ZPN 0:2,
Mecz nr 2 Pomorski ZPN -Podkarpacki ZPN - 1:0
Mecz nr 3 Śląski – Podkarpacki 1:1  bramka: Anna Skrzypczyk 17'

Mecz nr 4 Mazowiecki - Pomorski 1:0

 

3 czerwca ( niedziela)

Mecz nr 5  Pomorski  - Śląski 0:1

Mecz nr 6  Podkarpacki - Mazowiecki 1:0 bramka: Klaudia Maciejko 19'


Końcowa klasyfikacja:
1. Śląski 7
2. Podkarpacki 4
3. Mazowiecki 3
4. Pomorski 3

 

PODKARPACKI ZPN:

Klaudia Maciejko, Karolina Józefczyk, Anna Skrzypczyk,  Kinga Głód, Aleksandra Pleban, Anna Puzio, Julia Kozak, Wiktoria Niemczyk, Roksana Gołojuch, Wiktoria Litwin, Liliana Małek, Daniela Leśniak,  Alicja Baj, Kamila Mikuszewska, Vittoria Szlachcic, Sandra Sowa, Laura Gruszecka, Julia Żebracka.

 

Sztab szkoleniowy:

Trenerzy: Michał Franczyk, Mariusz Jednacz

Kierownik drużyny: Agnieszka Zagórska



Przedstawiciel Wydziału Młodzieżowego Pod. ZPN - Janusz Szczupak


Galeria zdjęć - Krzysztof Józefczyk