Kadry U-13 i U-16 na meczu Cracovii

 

14 października 2016 roku kadry U-13 i U-16 dziewcząt Podkarpackiego ZPN miały okazję oglądać na żywo mecz ekstraklasy, w którym Cracovia podejmowała na własnym stadionie zespół Wisły Płock. Pasy wygrały to spotkanie, a niemały udział w zwycięstwie miał Mateusz Cetnarski.

 

Z rzutu rożnego dośrodkował Mateusz Cetnarski, a głową uderzał Krzysztof Piątek. Kiełpin z trudem wybronił jego strzał i odbił piłkę przed siebie. Tam czekał na nią Jakub Wójcicki, który z bliska pokonał bramkarza gości.


Czytaj więcej na http://sport.interia.pl/klub-cracovia/news-cracovia-wisla-plock-1-0-w-12-kolejce-lotto-ekstraklasy,nId,2290877#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chromeMateusz Cetnarski urodził się w Kolbuszowej 6 lipca 1988r.  Zanim trafił do Cracovii był graczem Bełchatowa, Śląska Wrocław i Widzewa. Dwukrotnie wystąpił w reprezentacji Polski.  Do "Pasów" trafił latem 2014r. Nigdy jednak nie odciął się od swoich korzeni o czym świadczą wypowiedzi piłkarza i cykliczne imprezy sportowe (np. Futbolowa Kolbuszowa ).Zapraszamy do lektury

Ciekawy wywiad z Mateuszem Cetnarskim znajdziecie pod poniższym linkiem:
Czytaj więcej: http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/3880861,mateusz-cetnarski-darowane-zycie-pilkarza,id,t.html